Головна | Продукція Новини | Контакти | Підтримка | Рішення | FAQ | Форум | Продажі

Рішення на базі HomePNA обладнання сімейства DYNAMIX:

Підключення офісів (квартир) до Іnternet по телефонній лінії
   Технологія HomePNA 3.0 дозволяє передавати дані зі швидкістю до 128 Мб/з по звичайному телефонному проводу зі збереженням звичайного телефонного сервісу. Використання HomePNA 3.0 обладнання в будинках, офісах може забезпечити підключення до Іnternet і створення "домашньої мережі" найбільш економним способом - без прокладки додаткових проводів. Крім того, тому що технологія дозволяє передавати дані зі швидкість до 128 Мб/з є можливість надання таких сучасних сервісів як, наприклад, відео по запиті, передача голосових повідомлень і т.п.

   Середовищем передачі даних є мідна телефонна лінія будинку. Робоча відстань близько 600м.

У цьому випадку на вході в будинок (офісне приміщення) може бути встановлено:

1.  DYNAMIX DH-314 - HomePNA 3.0 концентратор, оснащений чотирнадцятьма портами 128 Mbps HomePNA 3.0 і двома 10/100/1000 Base-TX. HomePNA 3.0 концентратор призначений для передачі потоків інформації по існуючій телефонній мережі будинку або офісного центра.
   Для збереження телефонного сервісу, всі вхідні телефонні лінії, надалі призначені для передачі даних, включаються з телефонного кросу будинку в концентратор, а потім надходять безпосередньо до абонентів (проводка від будинкового кросу до офісів або квартир зберігається).
2.  SHDSL модем/маршрутизатор - DYNAMIX UM-SF. Даний пристрій має один Ethernet порт і призначений для підключення до Іnternet будинку або офісного приміщення. SHDSL модем/маршрутизатор - DYNAMІX UM-SF має вбудовані функції безпеки (fіrewall).

У квартирах (офісах) може бути встановлено:

1.  DYNAMIX HP-30U - конвертор (адаптер) HomePNA 3.0 - USB. Конвертор дозволяє приймати телефонний трафик і дані й передавати, відповідно, на телефонний апарат і, наприклад, ноутбук або комп'ютер з USB інтерфейсом, установлений в офісі (квартирі). Див. Офіс 1
2.  DYNAMIX HP-30С - конвертор (адаптер) HomePNA 3.0 - Ethernet. Конвертор дозволяє приймати телефонний трафік і дані й передавати, відповідно, на телефонний апарат і на пристрої з Ethernet інтерфейсами. Наприклад в Офісі 2 використовується тільки один комп'ютер, підключений до Іnternet. В Офісі 3 - один комп'ютер підключений безпосередньо до HomePNA 3.0 адаптера, а інші чотири - підключені до другого Ethernet інтерфейсу конвертора через додатковий комутатор.

 Рішення на базі HomePNA обладнання сімейства DYNAMIXПідключення офісів (квартир) до Іnternet по телефонній лінії